Opinie

Maria Godyń

08.11.2016

Od początku naszych kontaktów, w tym przy okazji realizowania projektu "Tożsamość Karpacka", dało się zauważyć, że działalność Stowarzyszenia oparta jest na zaangażowaniu i pasji. Przejawiało się to przede wszystkim w profesjonalnej rzetelności przez cały okres współpracy, oraz co znaczące, w atmosferze miłego kontaktu.

Maria Godyń


Marek Gabzdyl - Wójt Gminy Raciechowice

20.10.2016

"Ekopsychologia" to zaufany partner, z którym mamy nadzieję jeszcze długo i owocnie współpracować. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie.

Marek Gabzdyl
Wójt Gminy Raciechowice


Bogdan Augustyn

17.08.2016

Stowarzyszenie Ekopsychologia inicjuje i realizuje szereg projektów związanych z obszarem Karpat. Uderza w nich pomysłowość i niestandardowe podejście do wielu zagadnień i zjawisk, które do tej pory były pomijane bądź traktowane marginalnie.

Bogdan Augustyn


Bernadetta Zawilińska

15.08.2016

Ekopsychologia to organizacja ludzi z pasją, którzy potrafią zmotywować nas do działania, zintegrować we wspólnym dążeniu do poprawy jakości życia w naszych "małych ojczyznach".

dr Bernadetta Zawilińska


Andrzej Betlej - Wójt Gminy Zarszyn

15.05.2016

Zawsze życzliwi otwarci na innowacyjne pomysły, dostępni prawie o każdej porze dnia. Dobra opinia  wśród naszych pracowników i uczestników wszystkich działań przyczyni się  na pewno do dalszej dobrych wspólnych działań .W imieniu samorządu i organizacji społecznych  dziękuję za dotychczasową współpracę i życzę dalszych sukcesów Waszej organizacji.

Wójt Gminy Zarszyn
Andrzej Betlej


Maciej Nitka - Pracownik Architektury

04.05.2016

Mam głęboką satysfakcję wynikającą z przebiegu tej współpracy. Jest to zasługa Organizatora – Stowarzyszenia Ekopsychologia. Zarówno przygotowanie merytoryczne jak i organizacja spotkań i Forum stały na bardzo wysokim poziomie.

MACIEJ NITKA
PRACOWNIA ARCHITEKTURY


dr Agata Ćwik - Uniwersytet Rzeszowski

22.04.2016

To właśnie dzięki działaniom tego Stowarzyszenia, a zwłaszcza jego kompetentnej, kreatywnej i ogarniającej różne uwarunkowania, szefowej – Monice Ochwat-Marcinkiewicz, mój świat związany z Karpatami poszerzył się o fantastycznych, zaangażowanych w Konwencję Karpacką – ludzi oraz otworzył różne nowe możliwości współpracy.

dr Agata Ćwik
Uniwersytet Rzeszowski


Hanna Hrehorowicz Gaber

17.04.2016

Stowarzyszenie Ekopsychologia posiada wieloletnią praktykę, co można zauważyć obserwując sposób organizacji spotkań i warsztatów. Wyjątkowo cenną cechą przy współpracy jest sprawność działania i szybka reakcja w ramach współpracy. Jest to organizacja pilnująca terminów i zobowiązań.

 Hanna Hrehorowicz Gaber