• Przeprowadziliśmy szkolenia „Rozwiązywanie konfliktów szkolnych” dla przedstawicieli 40 szkół.
  • Zainicjowaliśmy utworzenie Karpackiej Rady Naukowej, do której należą przedstawiciele następujących uczelni i instytucji: Uniwersytet Rzeszowski, Uniwersytet Jagielloński, Instytut Archeologii i Etnologii PAN, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.
  • Zorganizowaliśmy i moderowaliśmy 24 spotkania Karpackich Grup Roboczych, w których uczestniczyło 300 ekspertów.

Publikacje

Poradnik o Konwencji Karpackiej
Pobierz

Artykuły

Karpacka Rada Naukowa wzbogacona o nowego naukowca

Karpacka Rada Naukowa wzbogacona o nowego naukowca

18.05.2016

Z przyjemnością informujemy, że Karpacka Rada Naukowa została poszerzona o dr inż Pawła Wolańskiego, specjalistę w zakresie fitosocjologii i łąkarstwa. dr inż Paweł Wolański jest pracownikiem naukowym Katedry Agroekologii na Wydziale Biologiczno-Rolniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Pełny skład Rady znajduje się na stronie: Karpackie Rady Naukowej.


III spotkanie Karpackiej Rady Naukowej

III spotkanie Karpackiej Rady Naukowej

25.09.2015

W dniach 25-26 września 2015 r. odbyło się trzecie spotkanie Karpackiej Rady Naukowej - interdyscyplinarnego gremium, które tworzą przedstawiciele środowisk naukowych związanych z problematyką karpacką. Rada obradowała w wyjątkowym miejscu – w kompleksie zabytkowych, drewnianych willi „Osady Czorsztyn” w Kluszkowcach.