Aktualności

Drugie szkolenie "Świat Karpat" w Ochotnicy Górnej

01.10.2022

Za nami drugie szkolenie „Świat Karpat” (30 września - 1 października 2022, Ochotnica Górna). Tym razem w szkoleniu uczestniczyli nauczyciele z Gminy Gromnik i Gminy Nowy Wiśnicz.

Dziękujemy za współpracę p. Magdalenie Pichner (Kierownik Administracji Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Gromniku) oraz p. Annie Jasińskiej – Kruk (Główny Specjalista – referat edukacji w Gminie Nowy Wiśnicz) przy organizacji tego wydarzenia.

Jeśli jesteś nauczycielem z regionu Karpackiego i zastanawiasz się czy warto wziąć udział w szkoleniu „Świat Karpat”, to może przekona Cię opinia jednego z uczestników: Szkolenie w 100% spełniło moje oczekiwania. Nawiązałam nowe kontakty z innymi nauczycielami, które zaowocowały wymianą dobrych praktyk. Atmosfera bardzo przyjemna. Ze szkolenia wywożę mnóstwo inspiracji.”

Każdy uczestnik otrzymał podręcznik „Świat Karpat”. „Świat Karpat” trafił również za pośrednictwem nauczycieli do bibliotek szkolnych.

Szkolenie odbyło się w ramach projektu Świat Karpat, realizowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014–2021 w ramach programu: Środowisko, Energia i Zmiany klimatu oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

 

Zapisy na szkolenia odbywają się na stronie: www.ekopsychologia.pl/wydarzenia