Projekt Archiwalny Karpacka Przestrzeń
Obszary działania
Fundatorzy

Aktualności

Zapytanie ofertowe nr KP/02/2018

Zapytanie ofertowe nr KP/02/2018

03.04.2018

Zapytanie ofertowe nr KP/02/2018

Stowarzyszenie Ekopsychologia ogłasza zapytanie ofertowe na zaprojektowanie i wdrożenie gry internetowej „Karpacka Przestrzeń” (Część 1) oraz wdrożenie strony internetowej projektu (Część II).

Usługa będzie wykonana w ramach projektu projektu „Planowanie przestrzenne jako narzędzie ochrony przyrody w Karpatach”, współfinansowanego z Funduszy Europejskich, w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Na ofertę czekamy do 11 kwietnia 2018.

 


Zapytanie ofertowe nr KP/01/2018

Zapytanie ofertowe nr KP/01/2018

06.03.2018

Zapytanie ofertowe nr KP/01/2018

na sukcesywną dostawę materiałów biurowych na potrzeby projektu „Planowanie przestrzenne jako narzędzie ochrony przyrody w Karpatach”, współfinansowanego z Funduszy Europejskich, w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Zapraszamy do składania ofert do 14 marca 2018.


Rekrutacja do projektu. Zgłoś swoją Gminę

Rekrutacja do projektu. Zgłoś swoją Gminę

01.02.2018

 

Stowarzyszenie Ekopsychologia wraz z Porozumieniem Karpackim „Karpaty Naszym Domem” ma przyjemność zaprosić Karpackie Gminy do uczestnictwa w projekcie „Planowanie przestrzenne jako narzędzie ochrony przyrody w Karpatach”. Projekt współfinansowany jest z Funduszy Europejskich, w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Jego celem jest skuteczna ochrona przyrody Karpat w oparciu o efektywne planowanie przestrzenne, zgodnie z zapisami Konwencji Karpackiej.

 

 


Planowanie przestrzenne jako narzędzie ochrony przyrody w Karpatach

Planowanie przestrzenne jako narzędzie ochrony przyrody w Karpatach

02.01.2018

Stowarzyszenie Ekopsychologia rozpoczyna realizację projektu „Planowanie przestrzenne jako narzędzie ochrony przyrody w Karpatach” współfinansowanego jest z Funduszy Europejskich, w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Zapraszamy do współpracy samorządy lokalne, które otrzymają w ramach projektu wsparcie eksperckie o wartości 48 205 złotych. Projekt będzie realizowany w partnerstwie z 6 wyłonionymi jednostkami samorządu terytorialnego, które są zlokalizowane na terenie objętym Konwencją Karpacką. Każda gmina zostanie objęta wsparciem eksperckim, którego wartość wynosi 24 205 złotych na gminę.

Okres realizacji projektu: 1 stycznia 2018 do 31 października 2019 roku.